Get Adobe Flash player

Komputery - nowe, polesingowe, serwis

Komputery nowe

Potrzebujesz nowego zestawu komputerowego lub samej jednostki centralnej?
Masz za powolne podzespoły i potrzebujesz nowych lub potrzebujesz nowy monitor, drukarkę?

Wal do nas jak w dym!!!


Składamy profesjonalnie zestaw i instalujemy system oraz podstawowe oprogramowanie by ułatwić klientowi obsługę Peceta. Wszystko to robimy w czasie jednego dnia jeżeli podzespoły posiadamy na stanie magazynowym i nie potrzebujemy zamawiać. Na komputery, które opuszczają nasz serwis udzielana jest gwarancja 24 miesiące.

Komputery PC składamy na jednej z dwóch wybranych platform: AMD i Intel.

     

Składamy zestaw komputerowy wedle upodobania klienta po przez podanie zastosowania do jakich zadań ma być przeznaczony (np. do domu, do gier, do biura) lub po przez podanie na jakich podzespołach lub jakie parametry powinien osiągać zmontowany przez nas komputer.

Serwis

Zepsuł Ci się komputer lub niestabilnie pracuje? Chcesz zmodernizować komputer?
W takim przypadku zapraszamy do naszego serwisu. Fachową opiekę nad sprzętem będą sprawować nasi ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie serwisowania komputerów, monitorów, drukarek, itp..

Zawsze starannie jest przeglądany każdy komputer, który do nas przychodzi. Jest on od razu konserwowany. Przed jak i po wykonaniu naszej obsługi poddajemy komputer testom, dzięki czemu możemy wychwycić inne usterki, które mogły spowodować awarię lub mogą ją wywołać ponownie. Przy reinstalacji systemu, aktualizujemy go do najnowszej wersji, tak samo instalujemy darmowe oprogramowanie open office, program do odtwarzania filmów, pdf-ów, oraz oprogramowanie antywirusowe.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym serwisem: 604-184-772

Partnerzy handlowi